Промоција књиге „У огледалу литературе” професора Ненада Станојевића

Megjelent: 9. május 2018.

У Свечаној сали Гимназије 8. маја 2018. године одржана је промоција књиге есеја и критике „У огледалу литературе” професора Ненада Станојевића. Поред аутора, о књизи је говорила професорка Драгана Бошковић, такође књижевни критичар. Госта је публици предаставила библиотекарка Сандра Антић. Ученици IVи IVкоји су присуствовали промоцији имали су прилику да постављају питања аутору и да се шире упознају са стваралаштвом Данила Киша, његовом поетиком, али и самом личношћу. Уз неколико цртица из биографије које су резултирале смехом вече је протекло у пријатној атмосфери и на корист свих присутних.

Библиотекарка Сандра Антић

Megjelent a következő kategóriában: Iskolakönyvtár

Представљање збирке поезије „Сигурност ватре”  Милоша Зубца

Представљање збирке поезије „Сигурност ватре” Милоша Зубца