Неопходна документа за упис у први разред Гимназије „Светозар Марковић” за школску 2019/2020.

Megjelent: 1. július 2019.

Учесници конкурса подносе школи следећа документа:

1) Пријаву за упис – формулар

2) Уверење о положеном завршном испиту, оригинално сведочанство о завршеном основном образовању и васпитању, оригинално сведочанство о завршеном  VI,VII и VIII разреду основне школе

3) Извод из матичне књиге рођених није потребан

Упис је предвиђен 8 и 9. јула 2019. године у термину од 8 до 15 часова, у школској библиотеци и учионици 1а (поред библиотеке).

УЧЕНИЦИ ЋЕ  ИМАТИ МОГУЋНОСТ ДА СЕ ОПРЕДЕЛЕ ЗА ДВА ОД  ЧЕТИРИ НАВЕДЕНА ИЗБОРНА ПРОГРАМА КОЈЕ ЋЕ ПОХАЂАТИ У ПРВОМ РАЗРЕДУ:

1. ЈЕЗИК, МЕДИЈИ И КУЛТУРА
  2. ОБРАЗОВАЊЕ ЗА ОДРЖИВИ РАЗВОЈ
  3. УМЕТНОСТ И ДИЗАЈН
  4. ПРИМЕЊЕНЕ НАУКЕ

Презентација изборних програма ће се одржавати у зборници периодично.

Поштовани родитељи, позивамо Вас да и Ви будете део подршке својим доприносом перманентном квалитету образовања и васпитања.

Важно!

Ученици и њихови родитељи, или други законски заступници, који долазе на упис су у обавези да поштују Кодекс одевања у Гимназији.

Преузми:

Megjelent a következő kategóriában: Értesítések | Hírek | SZÜLŐKNEK - Információk

Újabb eredmények angol nyelvi versenyen

A jubileumi harmincadik William Blake Angol Nyelvi Szépkiejtési Versenyen gimnáziumunk harmadikos tanulói közül Füstös Eszter I. helyezést, Szántó Annamária pedig II. helyezést ért el a középiskolás kategóriában. Felkészítő tanáruk Géber Áron. A verseny - melyet idén...