Виртуелни сајам образовања у Београду

Објављено: 8. новембар 2022.

Поштовани,

Изузетно нам је драго да вас обавестимо да ће 15. и 16. новембра Универзитет у Београду организовати други виртуелни сајам образовања. Током два дана сајма, 31 факултет унутар Универзитета у Београду представиће своје програме заинтересованим ученицима, који ће након презентације имати прилике да у одвојеним „breakout“ собама поставе додатна питања представницима факултета.

Молимо вас да ученике обавестите о одржавању сајма – учешће је бесплатно, није потребна регистрација, потребно је да се ученици путем Zoom апликације укључе на линку хттп://скр.рс/сајамУБ

У прилогу овог мејла налази се агенда са тачном сатницом, кратак текст који можете искористити за најаву Сајма ученицима, као и визуали за сајт и друштвене мреже (квадратно и правоугаоно решење, и најавни плакат у е-формату за илустрацију).

На располагању сам вам за сва додатна питања.

Срдачан поздрав,

Бојана Обрадовић Кузминовић
Евент организер
Центар за развој каријере и саветовање студената Универзитет у Београду