Филмови поводом обележавања Дана школе

Објављено: 25. мај 2020.

Поводом обележавања Дана школе 2018. године Новинарска секција је припремила два филма Знање на делу и Знање је моћ у којима је интервјуисала ученике, професоре, педагога, психолога и директорку Гимназије.

Поводом обележавања Дана школе 2019. године чланови Новинарске секције су припремили филм под називом Филм о филму који приказује историјат настанка филмске уметности.

Објављено у категорији: Новинарска секција

Награда за часопис „Гимназијалац“ на Републичком такмичењу за најбоље средњошколске часописе

На Републичком такмичењу за најбоље средњошколске часописе у школској 2019/ 2020. години Друштва за српски језик и књижевност, часопис наше школе "Гимназијалац" освојио је 3. место, часопис су уређивали проф. Милена Маричић - главни и одговорни уредник, проф. Јелена...