021 / 472 19 24

gim.markovic@gmail.com

Његошева 22, Нови Сад

 Српски |  Magyar

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ОКТОБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2020/2021. ГОДИНЕ

Аутор: Зоран Петровић

Објављено: 24. октобра 2020.
 

Тиана Понедиљак

МАТЕМАТИКА

 

1.      Радослав Бижић

2.      Вишња Ацкета

3.      Љиљана Арађански Рајков

ПИСМЕНИ

          27.10.2020. у 1445 ч.

УСМЕНИ

                       28.10.2020. у 1020 ч.

 

 

 

 

 

 

Мина Предојевић

 

ЈЕЗИК, МЕДИЈИ И КУЛТУРА

27.10.2020. у 1000 ч.

1.       Нада Хложан Шљапић

2.       Сандра Антић

3.       Катарина Врећа

 

ЛИКОВНА КУЛТУРА

28.10.2020. у 1610 ч.

       1.   Драгица Радовановић

       2.   Лила Сенти

       3.   Драгана Бајатовић

 

УМЕТНОСТ И ДИЗАЈН

29.10.2020. у 1300 ч.

1.      Јелена Давидовић

2.      Драгица Радовановић

3.      Драгана Добромиров

 

 

ЛИКОВНА КУЛТУРА

28.10.2020. у 1610 ч.

       1.    Драгица Радовановић

       2.    Лила Сенти

       3.    Драгана Бајатовић

 

 

Матеа Бајић   Iв

 

 

 

 

 

 

 

Емилија Суботин

IIIв

 

ФИЗИЧКО И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ

27.10.2020. у 1445 ч.

1.       Ђорђе Мадић

2.       Марија Томић

3.       Љиљана Арађански Рајков

 

 

ФИЛОЗОФИЈА

28.10.2020. у 1220 ч.

       1.    Драгана Добромиров

       2.    Давид Савић

       3.    Катарина Врећа

 

 

ФИЗИКА

29.10.2020. у 1300 ч.

1.       Роберт Молнар

2.       Ивана Лакићевић

3.       Љиљана Арађански Рајков

 

 

 

 

 

 

 

Ана Тишма

IIIв

ФИЗИЧКО И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ

27.10.2020. у 1445 ч.

1.       Ђорђе Мадић

2.       Марија Томић

3.       Љиљана Арађански Рајков

 

ФИЛОЗОФИЈА

28.10.2020. у 1220 ч.

       1.    Драгана Добромиров

       2.    Давид Савић

       3.    Катарина Врећа

 

МАТЕМАТИКА

 

1.      Сандра Томашевић

2.      Вишња Ацкета

3.      Катарина Врећа

 

ПИСМЕНИ

            29.10.2020. у 1400 ч.

УСМЕНИ

            30.10.2020. у 1040 ч.

 

 

 

Милица Медић

IVв

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

 

1.      Данка Вучковић

2.      Јелена Кеча

3.      Љиљана Арађански Рајков

 

ПИСМЕНИ

                        27.10.2020. у 0900 ч.

УСМЕНИ

                        28.10.2020. у 1000 ч.

НЕМАЧКИ ЈЕЗИК

 

1.      Оља Коцкаревић

2.      Тамара Ђукичин

3.      Драгана Бајатовић

 

ПИСМЕНИ

                        29.10.2020. у 1020 ч.

УСМЕНИ

                       30.10.2020. у 1220 ч.

   

     

 

 

 

Ирина Суботић

IVв

БИОЛОГИЈА

26.10.2020. у 1410 ч.

       1.    Ксенија Новевски

       2.    Хелена Гергељ

       3.    Драгана Бајатовић

 

ВЕРСКА НАСТАВА

27.10.2020. у 1020 ч.

       1.    Александар Симетић

       2.    Неда Носовић

       3.    Катарина Врећа

 

УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА

29.10.2020. у 1230 ч.

       1.    Анико Патарица

       2.    Катарина Ковач

       3.    Драгана Добромиров

 

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

30.10.2020. у 0945 ч.

1.       Олга Каменковић

2.       Миодраг Кијановић

3.       Љиљана Арађански Рајков

 

 

 

 

 

 

Кинга Лакатош

IVв

БИОЛОГИЈА

26.10.2020. у 1410 ч.

       1.    Хелена Гергељ

       2.    Ксенија Новевски

       3.    Драгана Бајатовић

 

МАТЕМАТИКА

 

1.      Данијел Балог

2.      Радослав Божић

3.      Драгана Бајатовић

ПИСМЕНИ

                        29.10.2020. у 0900 ч.

УСМЕНИ

                       30.10.2020. у 1300 ч.

 

Помоћник директора за наставу

Драгана Добромиров

 

Објављено у категорији: Ванредно школовање
7

Погледајте још

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У  АВГУСТОВСКОМ РОКУ  ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У АВГУСТОВСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

      Тиана Понедиљак Iв НЕМАЧКИ ЈЕЗИК   1.      Тамара Ђукичин 2.      Оља Коцкаревић 3.      Катарина Врећа ПИСМЕНИ 27.08.2020. у 0900h УСМЕНИ 31.08.2020. у 0900h БИОЛОГИЈА   28.08.2020. у 1100h   1.      Милица Гајић 2.      Ружица Петровић 3.     ...

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ФЕБРУАРСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ФЕБРУАРСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

        Мина Предојевић Iв МАТЕМАТИКА   1.      Радослав Божић 2.      Сандра Томашевић 3.      Катарина Врећа ПИСМЕНИ 24.02.2020. у 1420h УСМЕНИ 25.02.2020. у 1000h ФИЗИЧКО И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ   27.02.2020. у 1555h 1.      Катарина Зељковић...

ФЕБРУАРСКИ РОК – ПОСЕБАН ТЕРМИН АЛЕКСА ЖИКИЋ IIIв

ФЕБРУАРСКИ РОК – ПОСЕБАН ТЕРМИН АЛЕКСА ЖИКИЋ IIIв

          Алекса Жикић IIIв      СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ   1.      Бранка Букарица 2.      Јелена Давидовић 3.      Драгана Добромиров ПИСМЕНИ             02.03.2020. у 1000h УСМЕНИ             04.03.2020. у 1000h БИОЛОГИЈА  ...

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ДЕЦЕМБАРСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ДЕЦЕМБАРСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

      Мина Предојевић  Iв МАТЕМАТИКА   1.      Радослав Божић 2.      Сандра Томашевић 3.      Катарина Врећа ПИСМЕНИ 17.12.2019. у 1100h УСМЕНИ 20.12.2019. у 1100h БИОЛОГИЈА   18.12.2019. у 1420h 1.      Ружица Петровић 2.      Хелена Гергељ 3.     ...