021 / 472 19 24

gim.markovic@gmail.com

Његошева 22, Нови Сад

 Српски |  Magyar

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ОКТОБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

Аутор: Гимназија

Објављено: 10. октобра 2019.
Ана Тишма

IIв

ЛАТИНСКИ ЈЕЗИК

 

1.      Тамара Деспотовић – Ћурчић

2.      Татјана Божовић

3.      Драгана Добромиров

ПИСМЕНИ

21.10.2019. у 1100ч

УСМЕНИ

             28.10.2019. у 1510ч

ГЕОГРАФИЈА

22.10.2019. у 910ч

 

1.      Катарина Врећа

2.      Теодор Чичевски

3.      Драгана Бајатовић

ЛИКОВНА КУЛТУРА

30.10.2019. у 1420ч

 

1.      Драгица Радовановић

2.      Сенти Лила

3.      Љиљана Арађански Рајков

ФИЗИЧКО И ЗДРАВСТВЕНО ОБРАЗОВАЊЕ

31.10.2019. у 1420ч

 

1.      Олга Каменковић

2.      Мадић Ђорђе

3.      Драгана Добромиров

 

 

 

 

 

 

Емилија Суботин

IIв

 

ЛАТИНСКИ ЈЕЗИК

 

1. Тамара Деспотовић Ћурчић

2. Татјана Божовић

3. Драгана Добромиров

 

 

ПИСМЕНИ: 21.10.2019. у 1100ч

 

 

УСМЕНИ:  28.10.2019. у 1510ч

БИОЛОГИЈА

25.10.2019. у 1100ч

 

1. Ружица Петровић

2. Милица Гајић

3. Љиљана Арађански Рајков

 

 

ФИЗИЧКО И ЗДРАВСТВЕНО ОБРАЗОВАЊЕ

23.10.2019. у 1415ч

 

1.      Татјана Вељковић

2.      Зељковић Катарина

3.      Драгана Бајатовић

 

ЛИКОВНА КУЛТУРА

30.10.2019. у 1420 ч

 

1.      Драгица Радовановић

2.      Сенти Лила

3.      Љиљана Арађански Рајков

 

 

 

 

Бењамин

Пашић IIв

 

 

 

ИСТОРИЈА

24.10.2019. у 1555ч

 

1.       Драгица Илић Николић

2.       Сања Глуховић Васић

3.       Драгана Бајатовић

Милица Попјованов

IIв

ХЕМИЈА

28.10.2019. у 1235ч

 

1.      Љиљана Новаковић

2.      Сања Перић

3.      Драгана Добромиров

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Катарина Савичић

IIIв

НЕМАЧКИ ЈЕЗИК

 

 

1.       Тамара Ђукичин

2.       Оља Коцкаревић

3.       Драгана Добромиров

ПИСМЕНИ: 25.10.2019. 1415ч

                     

 

УСМЕНИ: 28.10.2019. у 1150ч

 

 

РАЧУНАРСТВО И ИНФОРМАТИКА

23.10.2019. у 955ч

 

1.       Милан Милојевић

2.       Јадранка Гламочић

3.      Катарина Врећа

 

ФИЗИКА

30.10.2019. у 1150ч

 

1.       Софија Шево

2.       Светлана Ридановић

3.      Катарина Врећа

 

 

 

 

 

Кинга Лакатош

IIIв

ХЕМИЈА

31.10.2019. у 1415Ч

 

1.      Анико Фехер

2.      Љиљана Новаковић

3.      Драгана Добромиров

 

ГЕОГРАФИЈА

22.10.2019. у 910ч

 

1.       Теодор Чичевски

2.       Катарина Врећа

3.      Драгана Бајатовић

Јана Брашанац

IVв

МАТЕМАТИКА

 

1.      Љубица Хичман

2.      Сандра Томашевић

3.      Драгана Бајатовић

 

ПИСМЕНИ:  24.10.2019. у 1510ч

 

УСМЕНИ:  28.10.2019. у 1150 ч
 

 

Милан Милинковић

IVв

УСТАВ И ПРАВA ГРАЂАНА

30.10.2019. у 1555 ч

 

1.      Катарина Ковач

2.      Анико Патарица

3.      Љиљана Арађански  Рајков

СОЦИОЛОГИЈА

31.10.2019. у 1555ч

1.      Катарина Ковач

2.      Анико Патарица

3.       Драгана Добромиров

 

ИСТОРИЈА

23.10.2019. у 1055 ч

 

1.        Драгица Илић Николић

2.        Александра Поповић

3.      Катарина Врећа

БИОЛОГИЈА

21.10.2019. у 1100ч

 

1. Ибоја Чепреги

2. Ружица Петровић

3. Драгана Добромиров

Помоћник директора за наставу

Драгана Добромиров

Објављено у категорији: Ванредно школовање
7

Погледајте још

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У  ОКТОБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ        ШКОЛСКЕ 2020/2021. ГОДИНЕ

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ОКТОБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2020/2021. ГОДИНЕ

  Тиана Понедиљак Iв МАТЕМАТИКА   1.      Радослав Бижић 2.      Вишња Ацкета 3.      Љиљана Арађански Рајков ПИСМЕНИ           27.10.2020. у 1445 ч. УСМЕНИ                        28.10.2020. у 1020 ч.             Мина Предојевић Iв...

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У  АВГУСТОВСКОМ РОКУ  ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У АВГУСТОВСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

      Тиана Понедиљак Iв НЕМАЧКИ ЈЕЗИК   1.      Тамара Ђукичин 2.      Оља Коцкаревић 3.      Катарина Врећа ПИСМЕНИ 27.08.2020. у 0900h УСМЕНИ 31.08.2020. у 0900h БИОЛОГИЈА   28.08.2020. у 1100h   1.      Милица Гајић 2.      Ружица Петровић 3.     ...

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ФЕБРУАРСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ФЕБРУАРСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

        Мина Предојевић Iв МАТЕМАТИКА   1.      Радослав Божић 2.      Сандра Томашевић 3.      Катарина Врећа ПИСМЕНИ 24.02.2020. у 1420h УСМЕНИ 25.02.2020. у 1000h ФИЗИЧКО И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ   27.02.2020. у 1555h 1.      Катарина Зељковић...

ФЕБРУАРСКИ РОК – ПОСЕБАН ТЕРМИН АЛЕКСА ЖИКИЋ IIIв

ФЕБРУАРСКИ РОК – ПОСЕБАН ТЕРМИН АЛЕКСА ЖИКИЋ IIIв

          Алекса Жикић IIIв      СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ   1.      Бранка Букарица 2.      Јелена Давидовић 3.      Драгана Добромиров ПИСМЕНИ             02.03.2020. у 1000h УСМЕНИ             04.03.2020. у 1000h БИОЛОГИЈА  ...