021 / 472 19 24

gim.markovic@gmail.com

Његошева 22, Нови Сад

 Српски |  Magyar

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ДЕЦЕМБАРСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

Аутор: Гимназија

Објављено: 15. децембра 2019.
 

 

 

Мина Предојевић  Iв

МАТЕМАТИКА

 

1.      Радослав Божић

2.      Сандра Томашевић

3.      Катарина Врећа

ПИСМЕНИ

17.12.2019. у 1100h

УСМЕНИ
20.12.2019. у 1100h
БИОЛОГИЈА

 

18.12.2019. у 1420h

1.      Ружица Петровић

2.      Хелена Гергељ

3.      Драгана Добромиров

 

 

 

 

 

 

 

Емилија Суботин

IIв

ЈЕЗИК, МЕДИЈИ И КУЛТУРА

            

16.12.2019. у 1010h

1.      Милена Маричић

2.      Сандра Антић

3.      Драгана Добромиров

ФИЗИКА

 

17.12.2019. у 1150h

1.      Молнар Роберт

2.      Софија Шево

3.      Драгана Бајатовић

УМЕТНОСТ И ДИЗАЈН

 

18.12.2019. у 1150h

1.      Сенти Лила

2.      Драгица Радовановић

3.      Катарина Врећа

ГЕОГРАФИЈА

   

20.12.2019. у 1240h

1.      Катарина Врећа

2.      Теодор Чичевски

3.      Драгана Бајатовић

 

 

 

 

 

 

 

Ана

Тишма

IIв

 

 

ЈЕЗИК, МЕДИЈИ И КУЛТУРА

            

16.12.2019. у 1010h

1.      Милена Маричић

2.      Сандра Антић

3.      Драгана Добромиров

ФИЗИКА

 

17.12.2019. у 1150h

1.      Молнар Роберт

2.      Софија Шево

3.      Драгана Бајатовић

УМЕТНОСТ И ДИЗАЈН

 

18.12.2019. у 1150h

1.      Сенти Лила

2.      Драгица Радовановић

3.      Катарина Врећа

МУЗИЧКА КУЛТУРА

   

20.12.2019. у 1150h

1.      Ева Видец

2.      Маја Дринчић

3.      Драгана Бајатовић

 

 

 

 

Кинга

Лакатош

IIIв

БИОЛОГИЈА

 

18.12.2019. у 1420h

1.      Хелена Гергељ

2.      Ружица Петровић

3.      Драгана Добромиров

 

ФИЛОЗОФИЈА

 

19.12.2019. у 1010h

1.      Давид Савић

2.      Драгана Добромиров

3.      Љиљана Арађански – Рајков

 

 

 

Марко Поповић

IIIв

ФИЗИКА

 

17.12.2019. у 1150h

1.      Софија Шево

2.      Молнар Роберт

3.      Драгана Бајатовић

 

 

 

 

 

Катарина Савичић

IIIв

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

 

1.      Маја Бандин

2.      Милка Симовљевић

3.      Драгана Бајатовић

ПИСМЕНИ

                        16.12.2019. у 1615h

УСМЕНИ

                        18.12.2019. у 1530h

МАТЕМАТИКА

 

1.      Сандра Томашевић

2.      Радослав Божић

3.      Катарина Врећа

ПИСМЕНИ

                17.12.2019. у 0820h

УСМЕНИ

                        20.12.2019. у 1100h

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

 

19.12.2019. у 1240h

1.      Ђорђе Мадић

2.      Милана Катанић

3.      Драгана Добромиров

 

 

 

 

Јана Брашанац

IVв

СОЦИОЛОГИЈА

 

17.12.2019. у 1240h

1.      Анико Патарица

2.      Катарина Ковач

3.      Катарина Врећа

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ

 

18.12.2019. у 1150h

1.      Катарина Ковач

2.      Анико Патарица

3.      Љиљана Арађански Рајков

 

 

 

 

Слободан Рубежић

IVв

СОЦИОЛОГИЈА

 

17.12.2019. у 1240h

1.      Катарина Ковач

2.      Анико Патарица

3.      Катарина Врећа

ХЕМИЈА

19.12.2019. у 1600 h

1.      Ивана Љубовић

2.      Анико Фехер

3.      Драгана Бајатовић

Помоћник директора за наставу

Драгана Добромиров

Објављено у категорији: Ванредно школовање
7

Погледајте још

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У  ОКТОБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ        ШКОЛСКЕ 2020/2021. ГОДИНЕ

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ОКТОБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2020/2021. ГОДИНЕ

  Тиана Понедиљак Iв МАТЕМАТИКА   1.      Радослав Бижић 2.      Вишња Ацкета 3.      Љиљана Арађански Рајков ПИСМЕНИ           27.10.2020. у 1445 ч. УСМЕНИ                        28.10.2020. у 1020 ч.             Мина Предојевић Iв...

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У  АВГУСТОВСКОМ РОКУ  ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У АВГУСТОВСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

      Тиана Понедиљак Iв НЕМАЧКИ ЈЕЗИК   1.      Тамара Ђукичин 2.      Оља Коцкаревић 3.      Катарина Врећа ПИСМЕНИ 27.08.2020. у 0900h УСМЕНИ 31.08.2020. у 0900h БИОЛОГИЈА   28.08.2020. у 1100h   1.      Милица Гајић 2.      Ружица Петровић 3.     ...

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ФЕБРУАРСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ФЕБРУАРСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

        Мина Предојевић Iв МАТЕМАТИКА   1.      Радослав Божић 2.      Сандра Томашевић 3.      Катарина Врећа ПИСМЕНИ 24.02.2020. у 1420h УСМЕНИ 25.02.2020. у 1000h ФИЗИЧКО И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ   27.02.2020. у 1555h 1.      Катарина Зељковић...

ФЕБРУАРСКИ РОК – ПОСЕБАН ТЕРМИН АЛЕКСА ЖИКИЋ IIIв

ФЕБРУАРСКИ РОК – ПОСЕБАН ТЕРМИН АЛЕКСА ЖИКИЋ IIIв

          Алекса Жикић IIIв      СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ   1.      Бранка Букарица 2.      Јелена Давидовић 3.      Драгана Добромиров ПИСМЕНИ             02.03.2020. у 1000h УСМЕНИ             04.03.2020. у 1000h БИОЛОГИЈА  ...