021 / 472 19 24

gim.markovic@gmail.com

Његошева 22, Нови Сад

 Српски |  Magyar

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У АВГУСТОВСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

Аутор: Гимназија

Објављено: 20. августа 2020.
 

 

 

Тиана

Понедиљак

НЕМАЧКИ ЈЕЗИК

 

1.      Тамара Ђукичин

2.      Оља Коцкаревић

3.      Катарина Врећа

ПИСМЕНИ

27.08.2020. у 0900h

УСМЕНИ
31.08.2020. у 0900h
БИОЛОГИЈА

 

28.08.2020. у 1100h

 

1.      Милица Гајић

2.      Ружица Петровић

3.      Драгана Бајатовић

 

 

Алекса

Жикић

IIIв

РАЧУНАРСТВО И ИНФОРМАТИКА

онлајн

31.08.2020. у 1000h

1.      Ивана Новаковић

2.      Клара Велишек

3.      Драгана Добромиров

 

 

 

Катарина

Савичић

IIIв

 

 

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

 

1.      Маја Бандин

2.      Сандра Антић

3.      Драгана Бајатовић

 

ПИСМЕНИ

              27.08.2020. у 1000h

 

УСМЕНИ

   31.08.2020. у 1000h

 

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ

 

28.08.2020. у 1000h

1.      Катарина Ковач

2.      Тереза Перишић Гашпар

3.      Катарина Врећа

 

 

 

Кинга

Лакатош

IIIв

МАТЕМАТИКА

 

1.      Данијел Балог

2.      Зорана Костић

3.      Љиљана Арађански Рајков

 

ПИСМЕНИ

              27.08.2020. у 0900h

 

УСМЕНИ

    28.08.2020. у 0900h

 

ФИЗИКА

 

31.08.2020. у 1100h

1.      Роберт Молнар

2.      Ана Ђенић

3.      Драгана Добромиров

 

 

Марко Поповић

IIIв

ХЕМИЈА

 

31.08.2020. у 1100h

1.      Сања Перић

2.      Мирјана Јанчић

3.      Љиљана Арађански Рајков

 

Објављено у категорији: Ванредно школовање
7

Погледајте још

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ФЕБРУАРСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ФЕБРУАРСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

        Мина Предојевић Iв МАТЕМАТИКА   1.      Радослав Божић 2.      Сандра Томашевић 3.      Катарина Врећа ПИСМЕНИ 24.02.2020. у 1420h УСМЕНИ 25.02.2020. у 1000h ФИЗИЧКО И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ   27.02.2020. у 1555h 1.      Катарина Зељковић...

ФЕБРУАРСКИ РОК – ПОСЕБАН ТЕРМИН АЛЕКСА ЖИКИЋ IIIв

ФЕБРУАРСКИ РОК – ПОСЕБАН ТЕРМИН АЛЕКСА ЖИКИЋ IIIв

          Алекса Жикић IIIв      СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ   1.      Бранка Букарица 2.      Јелена Давидовић 3.      Драгана Добромиров ПИСМЕНИ             02.03.2020. у 1000h УСМЕНИ             04.03.2020. у 1000h БИОЛОГИЈА  ...

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ДЕЦЕМБАРСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ДЕЦЕМБАРСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

      Мина Предојевић  Iв МАТЕМАТИКА   1.      Радослав Божић 2.      Сандра Томашевић 3.      Катарина Врећа ПИСМЕНИ 17.12.2019. у 1100h УСМЕНИ 20.12.2019. у 1100h БИОЛОГИЈА   18.12.2019. у 1420h 1.      Ружица Петровић 2.      Хелена Гергељ 3.     ...

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ОКТОБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ОКТОБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

Ана Тишма IIв ЛАТИНСКИ ЈЕЗИК   1.      Тамара Деспотовић - Ћурчић 2.      Татјана Божовић 3.      Драгана Добромиров ПИСМЕНИ 21.10.2019. у 1100ч УСМЕНИ              28.10.2019. у 1510ч ГЕОГРАФИЈА 22.10.2019. у 910ч   1.      Катарина Врећа 2.      Теодор Чичевски...