021 / 472 19 24

gim.markovic@gmail.com

Његошева 22, Нови Сад

 Српски |  Magyar

Постигнути резултати на такмичењима школска 2018/19. година

Аутор: Гимназија

Објављено: 21. јуна 2020.

Табела 32. Постигнути резултати на Међународном такмичењу из информатике

Име и презиме ученика Разред и одељење Пун и тачан назив републичког такмичења/смотре Предмет/

Дисциплина

Освојено место Ментор
Вукашин

Анђелковић

III5 Међународно такмичење

из рачунарства и информатике (у Сексарду, Мађарска)

графика 1. Клара Велишек
Тибор Хипик III1 Међународно такмичење

из информатике и рачунарства (у Сексарду, Мађарска)

графика 2. Клара Велишек
Страхиња Курешевић III7 Међународно такмичење земаља Средње, Јужне и Југоисточне Европе географија 3. Катарина Врећа, Лидија Лалевић, Теодор Чичевски
Ана Пињух I1 Међународно такмичење из енгл. језика “William Blake” енглески језик 3. Беатрикс Заварго Шарвари

Табела 33. Постигнути највиши резултати на републичким такмичењима

Име и презиме ученика Разред и одељење Пун и тачан назив републичког такмичења/смотре Предмет/

Дисциплина

Освојено место Ментор
Дуња Томашевић III6 Такмичење у беседништву ученика средњих школа Србије Филозофија 1. Александар Крстић
Aница Цоцек III9 Републички калиграфски конкурс „VI Дани Николе Тесле“ Калиграфија 1. Марија Бјељац
Tомислав Струњаш IV4 Републичко такмичење у кошарци Физичко васпитање 1. Ђорђе Мадић
Лука Гутовић IV4
Јован Ђорђевић IV4
Никола Драгановић III8
Бојан Вујовић III4
Игор Шиник III4
Вукша Васиљевић IV6
Михајло Торбица IV7
Урош Бањац III3
Миодраг Стојић I8
Лука Гутовић IV4 Републичко такм. у баскету 3 на 3 Физичко васпитање 1. Ђорђе Мадић
Tомислав Струњаш IV4
Михајло Торбица IV7
Никола Драгановић III8
Софија Влајков IV5 Такмичење у стоном тенису-републичко Физичко васпитање 2. Тереза Перишић Гашпар
Веђелек Дора II1
Јана Бодвански III5
Ружа Цоцек III9 Републички калиграфски конкурс „VI Дани Николе Тесле“ Калиграфија 2. Марија Бјељац
Рашко Караман II2 Смотра истраживачких радова ученика средњих школа Биологија- истраж. рад из области животне средине 2. Ксенија Новевски
Страхиња Курешевић III7 Национална географска олимпијада Географија 2. Лидија Лалевић, Катарина Врећа,

Теодор Чичевски

Хипик Тибор III1 Републичко такмичење из мађарског језика Мађарски језик 2. Едит Ковач Шмит
Ружа Цоцек III9 Републички калиграфски конкурс са међународним учешћем „Светосавље и наше доба“ Калиграфија 3. Марија Бјељац
Николина Кнежевић IV2 Републичко такмичење у џудоу Физичко васпитање 3. Татјана Вељковић
Михајло Милошевић I8 Књижевна олимпијада Српски језик учешће Марија Бјељац
Ребека Рајшли II1 Републичко такмичење из мађарског језика граматика учешће Едит Ковач Шмит
Слободан Бајић II2 Национална географска олимпијада

 

географија учешће  

Катарина Врећа

 

Лидија Лалевић

 

Теодор Чичевски

Стефан Ђорђић II6
Анита Грња II5
Јана Тодоровић I5
Драган Бабић I5
Јелена Билић IV7
Филип Тинтор III7
Марко Марић III5

Фотографије са Републичких такмичења у баскету и кошарци:

Табела 38. Постигнути резултати на регионалним, покрајинским и окружним такмичењима

Име и презиме ученика Разред и одељење Пун и тачан назив регионалном/ покрајнском такмичењу Предмет/

Дисциплина

Освојено место Ментор
Уна Лукић III2 Књижевна олимпијада окружно такмичење Српски језик 3. Драгана Бошковић Томић
Миа Мирковић I7 Књижевна олимпијада окружно такмичење Српски језик 3. Марија Бјељац
Матеј Прћић I4 Окружно такмичење из историје Историја Учешће Данијела Јокић

Драгица Илић Николић

Александра Поповић

Урош Паравиња I6
Станко Јурић I6
Ања Маринковић I6
Милош Веселиновић I10
Никола Ерцег I10
Данијела Томић III5
Ана Миљановић IV2 Међуокружно такмичење из одбојке Физичко васпитање 1.место екипно Катарина Зељковић
Јелена Даниловић IV2
Вања Вучуровић IV2
Тијана Станић IV7
Ана Јелисавац III7
Соња Михајловић III5
Анастасија Бурлица III2
Миња Величковић II2
Бојана Балабан II9
Анђела Маринковић I3
Миња Осмајић I8
На Републичком такмичењу одбојкашице су освојиле 4.место
Јана Бодвански,

Соња Михајловић

Теодора Ђурендић

Данијела Томић

III5 Финале квиза „Колико се познајемо“, покрајински ниво квиз 2. Катарина Глувић
Дора Веђелек

Софија Влајков

Јана Бодвански

II1

 

IV5

 

III5

Окружно такмичење Стони тенис 1. Тереза Перишић Гашпар
Никола Јоковић III8 Школско регионално  првенство  у  џудоу   за  ученике/це   основних  и   средњих  школа војводине,  06.03.2019. године  у Степановићеву

 

Физичко васпитање Учешће Татјана Вељковић
Урош Ђорђевић III3

 

Учешће
Вукашин Адановић I4

 

Учешће
Ана Јокић I3

 

2.
Николина Кнежевић IV2 2.
Никола Драгановић III8 Окружно, Међуокружно и Републичко такмичење у баскету 3 на 3 Физичко васпитање 1.

 

Ђорђе Мадић
Лука Гутовић IV4
Јован Ђорђевић IV4
Tомислав Струњаш IV4
Михајло Торбица IV7
Матија Кукобрат IV4
 
Tомислав Струњаш IV4 Окружно такмичење у кошарци,

Међуокружно такмичење у кошарци,

Републичко такмичење

 

Физичко васпитање 1.

 

Ђорђе Мадић
Лука Гутовић IV4
Јован Ђорђевић IV4
Никола Драгановић III8
Бојан Вујовић III4
Игор Шиник III4
Вукша Васиљевић IV6
Михајло Торбица IV7
Урош Бањац III3
Миодраг Стојић I8
Никола Поповић IV4
Благоје Реба IV9
Игор Докић III4
Алекса Ћосовић III8
Лука Рудан IV4
Лука Тодоровић IV7
Лука Крстић III5
Урош Субић III2

 

Републичко такмичење у одбојци

 

Драгана Бајатовић,педагог

Маријана Љубинковић, педагог на стручној пракси

Објављено у категорији: Такмичења
7

Погледајте још

Успеси наших одбојкашица – међуокружно и градско такмичење

Успеси наших одбојкашица – међуокружно и градско такмичење

На међуокружном такмичењу из одбојке одржаном у Суботици 20.3.2019. ученице наше школе су пожртвованом игром дошле до првог места. Све похвале за следеће ученице:  Ана Миљановић 4/2, Бојана Балабан 2/9, Тијана Станић 4/6, Ана Јелисавац 3/7, Јелена Даниловић 4/2, Миња...

Такмичења и смотре / резултати 2014/2015. година

Такмичења и смотре / резултати 2014/2015. година

Постигнути резултати на републичким такмичењима Табела 38 . Постигнути резултат на Балканијади, Београд 26-28. јун 2015. Име и презиме ученика Разред и  одељење Пун и тачан назив  републичког такмичења/смотре Предмет/ дисциплина Освојено  место Ментор Никола...