021 / 472 19 24

gim.markovic@gmail.com

Његошева 22, Нови Сад

 Српски |  Magyar

ОКТОБАРСКИ РОК – ПОСЕБАН ТЕРМИН АЛЕКСА ЖИКИЋ IIIв

Аутор: Гимназија

Објављено: 1. октобра 2019.
Предмет Термин Комисија
 

 

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

 

 

ПИСМЕНИ 

04.10. у 1000h

 

1. Сандра Марковић

2. Јелена Кеча

3. Неда Носовић

УСМЕНИ

08.10. у 1930h

 

 

ФИЛОЗОФИЈА

 

 

07.10.2019.  у 1100h

 

1. Драгана Добромиров

2. Александар Крстић

3. Драгана Бајатовић

 

 

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

 

 

 

08.10.2019. у 1555h

 

1. Катарина Зељковић

2. Ђорђе Мадић

3. Неда Носовић

 

Помоћник директора за наставу

Драгана Добромиров

Објављено у категорији: Ванредно школовање
7

Погледајте још

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У  ОКТОБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ        ШКОЛСКЕ 2020/2021. ГОДИНЕ

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ОКТОБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2020/2021. ГОДИНЕ

  Тиана Понедиљак Iв МАТЕМАТИКА   1.      Радослав Бижић 2.      Вишња Ацкета 3.      Љиљана Арађански Рајков ПИСМЕНИ           27.10.2020. у 1445 ч. УСМЕНИ                        28.10.2020. у 1020 ч.             Мина Предојевић Iв...

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У  АВГУСТОВСКОМ РОКУ  ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У АВГУСТОВСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

      Тиана Понедиљак Iв НЕМАЧКИ ЈЕЗИК   1.      Тамара Ђукичин 2.      Оља Коцкаревић 3.      Катарина Врећа ПИСМЕНИ 27.08.2020. у 0900h УСМЕНИ 31.08.2020. у 0900h БИОЛОГИЈА   28.08.2020. у 1100h   1.      Милица Гајић 2.      Ружица Петровић 3.     ...

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ФЕБРУАРСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ФЕБРУАРСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

        Мина Предојевић Iв МАТЕМАТИКА   1.      Радослав Божић 2.      Сандра Томашевић 3.      Катарина Врећа ПИСМЕНИ 24.02.2020. у 1420h УСМЕНИ 25.02.2020. у 1000h ФИЗИЧКО И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ   27.02.2020. у 1555h 1.      Катарина Зељковић...

ФЕБРУАРСКИ РОК – ПОСЕБАН ТЕРМИН АЛЕКСА ЖИКИЋ IIIв

ФЕБРУАРСКИ РОК – ПОСЕБАН ТЕРМИН АЛЕКСА ЖИКИЋ IIIв

          Алекса Жикић IIIв      СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ   1.      Бранка Букарица 2.      Јелена Давидовић 3.      Драгана Добромиров ПИСМЕНИ             02.03.2020. у 1000h УСМЕНИ             04.03.2020. у 1000h БИОЛОГИЈА  ...