021 / 472 19 24

gim.markovic@gmail.com

Његошева 22, Нови Сад

 Српски |  Magyar

ФЕБРУАРСКИ РОК – ПОСЕБАН ТЕРМИН АЛЕКСА ЖИКИЋ IIIв

Аутор: Гимназија

Објављено: 1. фебруара 2020.
 

 

 

 

 

Алекса

Жикић

IIIв

 

 

 СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

 

1.      Бранка Букарица

2.      Јелена Давидовић

3.      Драгана Добромиров

ПИСМЕНИ

            02.03.2020. у 1000h

УСМЕНИ

            04.03.2020. у 1000h

БИОЛОГИЈА

 

03.03.2020. у 0950h

1.      Ксенија Новевски

2.      Милица Марјановић

3.      Катарина Врећа

 

ХЕМИЈА

 

05.03.2020. у 1150h

1.      Ивана Љубовић

2.      Љиљана Новаковић

3.      Драгана Бајатовић

 

Помоћник директора за наставу

Драгана Добромиров

Објављено у категорији: Ванредно школовање
7

Погледајте још

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У  АВГУСТОВСКОМ РОКУ  ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У АВГУСТОВСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

      Тиана Понедиљак Iв НЕМАЧКИ ЈЕЗИК   1.      Тамара Ђукичин 2.      Оља Коцкаревић 3.      Катарина Врећа ПИСМЕНИ 27.08.2020. у 0900h УСМЕНИ 31.08.2020. у 0900h БИОЛОГИЈА   28.08.2020. у 1100h   1.      Милица Гајић 2.      Ружица Петровић 3.     ...

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ФЕБРУАРСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ФЕБРУАРСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

        Мина Предојевић Iв МАТЕМАТИКА   1.      Радослав Божић 2.      Сандра Томашевић 3.      Катарина Врећа ПИСМЕНИ 24.02.2020. у 1420h УСМЕНИ 25.02.2020. у 1000h ФИЗИЧКО И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ   27.02.2020. у 1555h 1.      Катарина Зељковић...

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ДЕЦЕМБАРСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ДЕЦЕМБАРСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

      Мина Предојевић  Iв МАТЕМАТИКА   1.      Радослав Божић 2.      Сандра Томашевић 3.      Катарина Врећа ПИСМЕНИ 17.12.2019. у 1100h УСМЕНИ 20.12.2019. у 1100h БИОЛОГИЈА   18.12.2019. у 1420h 1.      Ружица Петровић 2.      Хелена Гергељ 3.     ...

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ОКТОБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ОКТОБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

Ана Тишма IIв ЛАТИНСКИ ЈЕЗИК   1.      Тамара Деспотовић - Ћурчић 2.      Татјана Божовић 3.      Драгана Добромиров ПИСМЕНИ 21.10.2019. у 1100ч УСМЕНИ              28.10.2019. у 1510ч ГЕОГРАФИЈА 22.10.2019. у 910ч   1.      Катарина Врећа 2.      Теодор Чичевски...