021 / 472 19 24

gim.markovic@gmail.com

Његошева 22, Нови Сад

 Српски |  Magyar

ДЕЦЕМБАРСКИ РОК – ПОСЕБАН ТЕРМИН АЛЕКСА ЖИКИЋ IIIв

Аутор: Гимназија

Објављено: 19. децембра 2019.
 

 

 

 

 

 

 

Алекса

Жикић

IIIв

 

 

 НЕМАЧКИ ЈЕЗИК

 

1.      Агота Цикора

2.      Тамара Ђукичин

3.      Драгана Добромиров

ПИСМЕНИ

            23.12.2019. у 1230h

УСМЕНИ

            23.12.2019. у 1400h

ИСТОРИЈА

 

24.12.2019. у 1230h

1.      Драгица Илић Николић

2.      Александра Поповић

3.      Љиљана Арађански – Рајков

 

ФИЛОЗОФИЈА

 

26.12.2019. у 1200h

1.      Драгана Добромиров

2.      Александар Крстић

3.      Катарина Врећа

ГЕОГРАФИЈА

   

27.12.2019. у 0900h

1.      Лидија Лалевић

2.      Катарина Врећа

3.      Драгана Бајатовић

Помоћник директора за наставу

Драгана Добромиров

Објављено у категорији: Ванредно школовање
7

Погледајте још

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У  АВГУСТОВСКОМ РОКУ  ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У АВГУСТОВСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

      Тиана Понедиљак Iв НЕМАЧКИ ЈЕЗИК   1.      Тамара Ђукичин 2.      Оља Коцкаревић 3.      Катарина Врећа ПИСМЕНИ 27.08.2020. у 0900h УСМЕНИ 31.08.2020. у 0900h БИОЛОГИЈА   28.08.2020. у 1100h   1.      Милица Гајић 2.      Ружица Петровић 3.     ...

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ФЕБРУАРСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ФЕБРУАРСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

        Мина Предојевић Iв МАТЕМАТИКА   1.      Радослав Божић 2.      Сандра Томашевић 3.      Катарина Врећа ПИСМЕНИ 24.02.2020. у 1420h УСМЕНИ 25.02.2020. у 1000h ФИЗИЧКО И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ   27.02.2020. у 1555h 1.      Катарина Зељковић...

ФЕБРУАРСКИ РОК – ПОСЕБАН ТЕРМИН АЛЕКСА ЖИКИЋ IIIв

ФЕБРУАРСКИ РОК – ПОСЕБАН ТЕРМИН АЛЕКСА ЖИКИЋ IIIв

          Алекса Жикић IIIв      СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ   1.      Бранка Букарица 2.      Јелена Давидовић 3.      Драгана Добромиров ПИСМЕНИ             02.03.2020. у 1000h УСМЕНИ             04.03.2020. у 1000h БИОЛОГИЈА  ...

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ДЕЦЕМБАРСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ДЕЦЕМБАРСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

      Мина Предојевић  Iв МАТЕМАТИКА   1.      Радослав Божић 2.      Сандра Томашевић 3.      Катарина Врећа ПИСМЕНИ 17.12.2019. у 1100h УСМЕНИ 20.12.2019. у 1100h БИОЛОГИЈА   18.12.2019. у 1420h 1.      Ружица Петровић 2.      Хелена Гергељ 3.     ...

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ОКТОБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ОКТОБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

Ана Тишма IIв ЛАТИНСКИ ЈЕЗИК   1.      Тамара Деспотовић - Ћурчић 2.      Татјана Божовић 3.      Драгана Добромиров ПИСМЕНИ 21.10.2019. у 1100ч УСМЕНИ              28.10.2019. у 1510ч ГЕОГРАФИЈА 22.10.2019. у 910ч   1.      Катарина Врећа 2.      Теодор Чичевски...