021 / 472 19 24

Српски |  Magyar

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ ПРВОГ РАЗРЕДА

Аутор: Радослав Божић

Објављено: 27. августа 2020.

Поштовани родитељи и ученици,

Обавештавамо вас да ће у петак, 28. августа, бити истакнут распоред ученика по одељењима. Због заштите података о личности, списак ученика по одељењима не објављујемо на сајту школе, него на огласној табли у школском дворишту.
Како бисмо избегли гужве, направљен је распоред доласка ученика у школу, како би се информисали у које одељење су распоређени.
Стога, позивамо ученике којима је француски језик други страни језик да дођу у петак од 9.00 до 10.00ч, а ученике којима је други страни језик руски да дођу од 10.00 до 11.00ч.
Ученици којима је други страни језик немачки, а презиме им почиње на слово од А до И долазе од 11.00 до 12.00ч. Они којима презиме почиње на слово од Ј до О долазе од 12.00 до 13.00ч, а они којима презиме почиње на слово од П до Ш долазе од 13.00 до 14.00ч.

Фотографисање и дистрибуирање спискова није у складу са Законом о заштити података о личности.

Објављено у категорији: Актуелности | Дешавања

Погледајте још

Пројекат „Светина ординација“

Пројекат „Светина ординација“  Упознавши се са основним одликама аутоимуних болести, у оквиру изборног програма примењене науке 1, ученици трећег разреда су током фебруара и марта радили на пројекту „Светина ординација“. Наиме, ученици су учествовали у истраживачком...