Распоред полагања испита за ванредне ученике у априлском испитном року 2016/2017.

ВАНРЕДНИ УЧЕНИЦИ

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У  АПРИЛСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2016/2017. ГОДИНЕ

ТАМАРА ШЕСТА

IIв

 

ГЕОГРАФИЈА

 

                                                           19.04. 2017.  у 1315ч

                   

                                               1.  Врећа Катарина

                                               2.  Рончевић Мирјана

                                               3.  Бајатовић Драгана

 

 

 

ПСИХОЛОГИЈА

 

 

 

21.04.2017. у 915 ч

 

1.  Перишић Гашпар Тереза

2.  Арађански Рајков Љиљана

3.  Бајатовић Драгана

ТЕОДОР

ВУЧУРОВИЋ

IVв

 

ИСТОРИЈА

 

21.04.2017.  у  1000 ч

 

1.Илић Николић Драгица

2. Глуховић Васић Сања

3. Бајатовић Драгана

 

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

 

21.04.2017. у 17 45ч

 

  1. Меденица Љуботина Драгана
  2. Вучковић Данка
  3. Арађански Рајков Љиљана

 

 

РАДЕ ЛУКИЋ

 

IVв

 

 

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

 

19.04.2017. у 1410ч

 

 

                           1. Каменковић Олга

                                         2.  Мадић Ђорђе

           3. Ћебић Дејан

 

 

 

 

 

ИНФОРМАТИКА

 

       20.04.2017. у 1450 ч

 

 

  1. Николетић Зорица
  2.  Велишек Клара
  3. Јоцић Јована

 

 

 

 

 

НЕМАЧКИ ЈЕЗИК

 

 

Писмени

19.04.2017. у 1000 ч

 

 

Усмени

21.04.2017. у 1405ч

 

1. Цикора Агота

2. Ђукичин Тамара

3.  Варга Моника

 

 

 

 

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

 

 

Писмени

19.04.2017. у 16 ч

 

 

Усмени

21.04.2017. у 1550 ч

 

1.Бошковић Томић Драгана

2.Писарев Настасја

3.Арађански Рајков Љиљана

                                  

   ВЕРОНАУКА

        21.04.2017. у 1410 ч

 

1.      

Марчетић Илија

2.      

Арађански Рајков Љиљана

 

ВЛАДАН ВИДАКОВИЋ

IIIв

 

  ХЕМИЈА

 

 

21.04.2017. у 1550ч

 

1.  Новаковић Љиљана

                             2. Радосављевић Јелена

                             3. Арађански Рајков Љиљана

 

 

 

                                    ВЕРОНАУКА

21.04.2017. у 1410 ч

 

           3.      

Марчетић Илија

           4.      

Арађански Рајков Љиљана

 

 

ФИЛОЗОФИЈА

21.04.2017. у 1140 ч

 

                               1. Добромиров Драгана

                               2. Крстић Александар

                               3. Бајатовић Драгана

 

КОРОМ ИГОР

IVв

 

ИСТОРИЈА

 

21. 04.2017. у 1050 ч

 

 

1.      

Миодраговић Ирена

2.      

Глуховић Васић Сања

3.      

Бајатовић Драгана

 

 

 

СРПСКИ ЈЕЗИК

 

Писмени

19.04. 2017. у 1410 ч

 

                       Усмени

 

                        21. 04.2017. у 1550ч

 

 

  1. Хложан Шљапић Нада
  2. Писарев Настасја
  3. Арађански Рајков Љиљана

 

 

 

 

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

 

 

               Писмени

18.04. 2017. у 1015 ч

 

                       Усмени

 

                        20. 04.2017. у 1320ч

 

  1. Заварго Ш. Беатрикс
  2. Вучковић Данка
  3. Арађански Рајков Љиљана

 

 

 

ФИЛОЗОФИЈА

 

20.04.2017. у 14 15ч

 

1.      

Вереб Лорант

2.      

Добромиров Драгана

  1. Јоцић Јована

 

 

 

 

 

БИОЛОГИЈА

 

19. 04.2017. у 1550 ч

 

 

1.      

Чепреги Ибоја

2.      

Петровић Ружица

  1. Бајатовић Драгана

 

 

ВИКТОР МИЛОВАНОВИЋ

IIIв

 

ХЕМИЈА

 

 

       21.04.2017. у 1550 ч

 

 

          1.      

Новаковић Љиљана

          2.      

Радосављевић Јелена

  1.  Арађански Рајков Љиљана

 

 

ИСТОРИЈА

 

 

       21.04.2017. у 1140 ч

 

                    

                                               1.  Глуховић Васић Сања

                                               2.  Миодраговић Ирена

                                               3.  Бајатовић Драгана

 

 

 

 

 

 

 

ЛИКОВНА КУЛТУРА

19.04.2017. у 1645ч

 

1.      

Радовановић Драгица

2.      

Сенти Лила

3.      

Бајатовић Драгана

 

САМАНТА ТОТ

IVв

 

                               

МАТЕМАТИКА

 

Писмени

7.04. 2017.

Усмени

11.04.2017.

1.  Ћебић Дејан

2. Чорба Ребека

3. Фехер Анико

 

 

МАЂАРСКИ ЈЕЗИК

Писмени

10.04. 2017.                                  Усмени  11.04. 2017.

 

1.      

Чорба Ребека

2.      

Ковач Шмит Едит

3.      

Фехер Анико

 

 

 

СОЦИОЛОГИЈА

 

07.04.2017.

 

            1.      

Патарица Анико         

            2.      

Глувић Катарина

            3.      

Јоцић Јована

 

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Писмени

10.04. 2017.

                                  Усмени 12.04.2017. у 15ч

          1.      

Заварго Ш. Беатрикс

         2.      

 

 

 

KATАРИНА КРСТИЋ

IVв

 

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

 

Писмени

10.04. 2017. у 1410 ч

 

                       Усмени

 

                        19. 04.2017. у 1000ч

 

 

  1. Јарић Ивана
  2. Букарица Бранка
  3. Арађански Рајков Љиљана

 

 

                         СОЦИОЛОГИЈА

 

 

  20.04.2017. у 1215ч

 

  1. Патарица Анико
  2. Глувић Катарина
  3. Арађански Рајков Љиљана

 

 

 

УСТАВ И ПРАВО ГРАЂАНА

 

20.04.2017. у 1215ч

 

  1. Патарица Анико
  2. Глувић Катарина
  3. Арађански Рајков Љиљана

 

 

 

   ХЕМИЈА

 

20.04.2017.

 

  1. Љубовић Ивана
  2. Фехер Анико
  3. Јоцић Јована

 

 

 

               

 

 

























































































































Помоћник директора за наставу

Јована Јоцић