Неопходна документа за упис у први разред Гимназије "Светозар Марковић" за школску 2019/2020.

Учесници конкурса подносе школи следећа документа:

1) Пријаву за упис formular_upis_2019.2020.doc

2) Уверење о положеном завршном испиту, оригинално сведочанство о завршеном основном образовању и васпитању, оригинално сведочанство о завршеном  VI,VII и VIII разреду основне школе

3) Извод из матичне књиге рођених није потребан

Упис је предвиђен 8 и 9. јула 2019. године у термину од 8 до 15 часова, у школској библиотеци и учионици 1а (поред библиотеке).

УЧЕНИЦИ ЋЕ  ИМАТИ МОГУЋНОСТ ДА СЕ ОПРЕДЕЛЕ ЗА ДВА ОД  ЧЕТИРИ НАВЕДЕНА ИЗБОРНА ПРОГРАМА КОЈЕ ЋЕ ПОХАЂАТИ У ПРВОМ РАЗРЕДУ:

1. ЈЕЗИК, МЕДИЈИ И КУЛТУРА

2. ОБРАЗОВАЊЕ ЗА ОДРЖИВИ РАЗВОЈ

3. УМЕТНОСТ И ДИЗАЈН

4. ПРИМЕЊЕНЕ НАУКЕ

Презентација изборних програма ће се одржавати у зборници периодично.

Поштовани родитељи, позивамо Вас да и Ви будете део подршке својим доприносом перманентном квалитету образовања и васпитања.

Важно!

Ученици и њихови родитељи, или други законски заступници, који долазе на упис су у обавези да поштују Кодекс одевања у Гимназији.

kodeks_odevanja_u_gimnaziji.doc