МАТУРАНТИ РАДОМ У РАСАДНИКУ ОБЕЗБЕДИЛИ ЕКСКУРЗИЈУ СВОЈИМ ДРУГОВИМА ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА-ПОДУХВАТ МАТУРАНАТА

Одељење IV5  Гимназије „Светозар Марковић“ из Новог Сада у пратњи одељенског старешине, проф. књижевности Бранке Букарица, организовали су радну акцију. Ова сложна група ученика са својом професорком  провела је  радни дан у расаднику „Grow“ надомак Ирига  обезбедивши тако одлазак на екскурзију за два ученика из свог одељења!

Диван подухват и подстицајна идеја за друштвену заједницу!

Млади су показали како су енергија и алтруизам непобедиви !

Честитамо на иницијативи ученицима и подршци школе која је захваљујући родитељима –донаторима обезбедила превоз и храну за марљиве раднике!

Захвалност упућујемо и власницима расадника проф. др Мишковић Анђелку и агроному Карас Милутину.

Још преостаје да им пожелимо Срећан пут у аванТУРУ по античкој Грчкој на заједничку гимназијску екскурзију!

Јована Јоцић

Пoмоћник директора за наставу