Дешавања у школској библиотеци 2016/2017. год.

Одржано предавање у оквиру Школе родитељства-Исидора Станић "Инстаграм ера: Таблоидизација родитељства и детињства"

У уторак, 28. фебруара 2017. године у 19 часова у оквиру Школе родитељства, гошћа библиотеке била је  Исидора Станић, мастер комуниколог, која је представила своје истраживање и повела разговор на тему: "Инстаграм ера: Таблоидизација родитељства и детињства". Модератор програма била је Јована Јоцић, психолог, док је разговор са ауторком водила професорка српског језика и књижевности Драгана Бошковић. Публика је имала прилику да чује и учествује у разговору увек актуелне теме колико су деца упућена о заштити приватности на својим Инстраграм и Фејсбук профилима и колико времена проводимо користећи разне видове комуницирања савремене технологије.

Библиотекар

Јелена Давидовић

Предавање Дијане Радојковић - "Комуникација са тинејџерима"

У среду,1.2.2017. године у 19 часова, поводом Школе родитељства, гост школске библиотеке била је Дијана Радојковић, педагог и сертификовани едукатор за родитеље у области позитивне дисциплине, која је одржала предавање на тему "Комуникација са тинејџерима". Модератор програма била је психолог Љиљана Арађански-Рајков. На веома занимљивом предавању, родитељи су чули како се понашају тинејџери и са становишта науке и из Дијаниног личног примера и како би требало комуницирати са њима. Такође, имали су прилику да предавачу поставе питања.

Библиотекар

Јелена Давидовић