ВАНРЕДНИ УЧЕНИЦИ-РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ОКТОБАРСКОМ РОКУ

ВАНРЕДНИ УЧЕНИЦИ

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У  ОКТОБАРСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2017/2018. ГОДИНЕ

 ПАШИЋ БЕЊАМИН Iв

ФИЗИКА

 

31.10.2017.  у  1550 ч

 

1.  Софија Шево

2.  Гордана Беквалац

3.  Јована Јоцић

 

 

ШЕСТА ТАМАРА IIIв

ФИЗИКА

 

30.10.2017. У 15Ч

 

1.Гордана Беквалац

2. Светлана Ридановић

3.Јована Јоцић

ГЕОГРАФИЈА

 

31.10.2017. у 16ч

 

  1. Лидија Лалевић
  2. Катарина Врећа
  3. Јована Јоцић

ЂОВАНИ АЛЕКСАНДРА IVв

ИСТОРИЈА

 

 

30.10.2017. у 1140ч

 

  1. Александра Поповић
  2. Драгица Илић Николић
  3. Љиљана Арађански Рајкков

ХЕМИЈА

 

30.10.2017. у 1120ч

 

 

1.      

Јелена Радосављевић

2.      

Сања Остојић

3.      

Драгана Бајатовић

 

 

БУЛАТОВИЋ ИВАНА

Iв

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

 

             30.10.2017. у 900ч

1.Ђорђе Мадић

2.Вишња Браовић

3.Јоцић Јована

 

ГЕОГРАФИЈА

 

31.10.2017. у 16ч

 

  1. Лидија Лалевић
  2. Катарина Врећа
  3. Јована Јоцић

МУЗИЧКА КУЛТУРА

 

31.10.2017. у 1510ч

 

1. Маја Дринчић

2.  Јована Јоцић

 

ЖИКИЋ АЛЕКСА

Iв

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

 

             30.10.2017. у 900ч

1.Ђорђе Мадић

2.Вишња Браовић

3.Јоцић Јована

 

ГЕОГРАФИЈА

 

31.10.2017. у 16ч

 

  1. Лидија Лалевић
  2. Катарина Врећа
  3. Јована Јоцић

МУЗИЧКА КУЛТУРА

 

31.10.2017. у 1510ч

 

1. Маја Дринчић

2.  Јована Јоцић

 

ТЕОДОР

ВУЧУРОВИЋ

IVв

ФИЗИКА

 

30.10.2017.  у  1045 ч

 

  1. Софија шево
  2. Светлана Ридановић
  3. Драгана Бајатовић

СРПСКИ ЈЕЗИК И   КЊИЖЕВНОСТ

 

Писмени:

26.10.2017. у 10.10ч

 

Усмени:

31.10.2017.  у  15.50ч

 

1.Ненад Станојевић

2.Настасја Писарев

3.Јована Јоцић

 

 

РУСКИ ЈЕЗИК

 

Писмени:

30.10.2017. у 11.4

 

Усмени:

01.11.2017.  у  1140ч

 

1.Љиљана Самарџић

2. Драгана Бајатовић

 

 

 МИЛАН МИЛИНКОВИЋ

IIIв

 

СРПСКИ ЈЕЗИК

Писмени

30.10.2017. у 900 ч

                                              Усмени

                                              31.10.2017. у 1500 ч

 

1.      

Ненад Станојевић

2.      

Марија Бјељац

3.      

Јована Јоцић

 

 

                             ИСТОРИЈА

 

31.10.2017. у 1550 ч

 

 

1.      

Драгица Илић Николић

2.      

Сања Глуховић Васић

3.      

Александар Крстић                                                    

 

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ

 

             26.10.2017. у 1545ч

 

1.Катарина Глувић

2.Анико Патарица

3.Љиљана Арађански Рајков

 

 

 

 

 

 

 

СЛОБОДАН РУБЕЖИЋ

IVв

 

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

 

             30.10.2017. у 900ч

1.Ђорђе Мадић

2.Вишња Браовић

3.Јоцић Јована

 

 

ИСТОРИЈА

 

30.10.2017. у 1145ч

 

1. Драгица Илић Николић

2.Александра Поповић

3. Јована Јоцић

 

 

БИОЛОГИЈА

 

30.10.2017. у 1015ч

 

  1. Ружица Петровић
  2. Ксенија Новевски
  3. Драгана Бајатовић

 

ВЛАДАН ВИДАКОВИЋ

IVв

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

 

 30.10.2017. у 1500ч

 

1.   Oлга Каменковић

2.   Катарина Зељковић

3.   Јоцић Јована

ИСТОРИЈА

 

30.10.2017. у 1140ч

 

  1. Александра Поповић
  2. Драгица Илић Николић
  3. Љиљана Арађански Рајкков

БИОЛОГИЈА

 

30.10.2017. у 1015ч

 

1.   Ружица Петровић

2.   Добрила Јеловац

3.   Јована Јоцић

 

 

                     

 

 

Помоћник директора за наставу

Јована Јоцић